fbpx

Kursy dla dzieci w naszej szkole CEL odbywają się online lub w naszych salkach w Rybniku.

Kursy prowadzą specjalnie przygotowani do tego lektorzy, którzy wiedzą, jak prowadzić lekcję, żeby dzieci uczyły się skutecznie, ale żeby się również przy tym dobrze bawiły.

Poza tym, skuteczność nauki zapewniają również mini-grupy, w jakich uczą się dzieci, co pomaga lektorom lepiej kontrolować pracę i postępy naszych najmłodszych kursantów.

W szkole CEL oferujemy kursy dla dzieci przedszkolnych od piątego roku życia, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży. Przygotowujemy także do egzaminu ósmoklasisty oraz matury. Dla dzieci, które mają kłopoty z angielskim w szkole, proponujemy indywidualne korepetycje. 

W naszej ofercie mamy również nasz autorski kurs pod nazwą „Z tej samej klasy”. Polega on na tym, że rodzice, których dzieci chodzą do tej samej klasy zbierają mini grupkę i zapisują ją do nas na kurs. Dzięki temu, że dzieci są z tej samej klasy, możemy dostosować godziny lekcji do ich planu zajęć w szkole (np. dzieci mogą mieć angielski zaraz po lub przed swoimi lekcjami w szkole). Poza tym, nasz lektor w takiej sytuacji może dopasować program nauki do wymagań nauczyciela szkolnego. Lekcja wygląda wtedy tak, że przez pierwszą połowę lekcji dzieci utrwalają materiał ze szkoły, a w drugiej połowie lekcji dzieci uczą się dodatkowych rzeczy z naciskiem na naukę mówienia. Serdecznie polecamy taką formę zajęć, gdyż prowadzimy już je od kilku lat i bardzo fajnie się ona sprawdza.   

Obecnie, do 16 września 2024 r. prowadzimy nabór na zajęcia grupowe w salkach w Rybniku. Jeśli chcielibyście zapisać Wasze dziecko na angielski do naszej szkoły CEL, prosimy o kontakt na adres e-mail info@cel-angielski.com lub pod numer telefonu 604075581.