CEL cool kids (dzieci 8-10 lat)

cool kids

 

Dla kogo?

Serdecznie zapraszam dzieci w wieku 8-10 lat na nasze zajęcia online przygotowane specjalnie dla nich. Zdajemy sobie sprawę, że czas kwarantanny jest stresującym okresem dla nas wszystkich. Pamiętajmy jednak o tym, że nasze dzieci ciągle się rozwijają, a warunki, w jakich się znalazły są dla tego rozwoju niekorzystne. Dzieci nie mają kontaktu z rówieśnikami, mają ograniczony kontakt z przyrodą, dużo mniej ruchu i są dodatkowo zasypywane zadaniami domowymi. Dlatego przygotowałam dla nich na ten czas specjalne zajęcia z języka angielskiego, gdzie dużo się ruszamy i wygłupiamy, przy okazji mówiąc po angielsku. Pisanie i czytanie tylko dla chętnych na zadanie domowe. Celem zajęć jest przede wszystkim rozładowanie u dzieci stresu, z jakim muszą się obecnie zmagać i nauka mówienia poprzez zabawę.

Kiedy i jak długo?

Zajęcia trwają 40 minut i odbywają się w poniedziałki o godzinie 15:30 – 16:10.

Co robimy na zajęciach?

Uczymy się mówić poprzez zabawę – odgrywamy scenki, śpiewamy, rymujemy, rozwiązujemy zagadki i dużo się ruszamy.

Jak wziąć udział w zajęciach?

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy tylko kupić bilet i obserwować skrzynkę mailową, na którą wyślemy ci zaproszenie na zajęcia. Po kliknięciu w link z zaproszenia, znajdziesz się w naszej wirtualnej klasie :).

Ile kosztuje bilet i jak go kupić?

Bilet na jedne zajęcia kosztuje 10 zł.  Bilety są dostępne w naszym sklepie internetowym. Kliknij poniżej, aby przejść do sklepu i zakupić bilet.