fbpx

Dobrze zdany egzamin otwiera nam drzwi do nowych możliwości, dlatego musimy podejść do niego na poważnie i solidnie się do niego przygotować. Który egzamin chcesz zdawać?

Egzamin 8-klasisty

Wszystkich ósmoklasistów zapraszam na wyzwanie E8A na 100%, czyli „Egzamin ósmoklasisty na 100%” – po więcej szczegółów KLIKNIJ TUTUAJ


Matura

To, na jakim poziomie powinieneś/powinnaś zdawać maturę z angielskiego (podstawowym, czy rozszerzonym) zależy od tego, co już potrafisz i ile mamy czasu na przygotowanie. Im większe masz zaległości, tym więcej czasu potrzebujemy na przygotowanie. W pierwszym kroku zrób sobie test na poziom, a następnie prześlij nam wyniki na maila (info@cel-angielski.com). Tu jest link do testu: https://cel-angielski.com/darmowa-nauka/sprawdz-swoj-poziom/ Jak już będziemy mieli Twoje wyniki testu, skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić poziom i porozmawiać o twoich możliwościach czasowych, a następnie wspólnie zorganizujemy twój kurs – dobierzemy materiały i zrobimy dopasowany do Ciebie plan nauki.

CENNIK:

https://cel-angielski.com/cennik/

Egzamin międzynarodowy (FCE/CAE/IELTS/PTE)

Żeby zacząć przygotowania do egzaminu FCE lub CAE musisz być na odpowiednim poziomie – B2 (w przypadku FCE) lub C1 (w przypadku CAE). Jeśli nie wiesz, czy jesteś na takim poziomie, sprawdź rozwiązując nasz test na poziom, a następnie prześlij nam wyniki na maila (info@cel-angielski.com). Tu jest link do testu: https://cel-angielski.com/darmowa-nauka/sprawdz-swoj-poziom/ Jak już będziemy mieli Twoje wyniki testu, skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić poziom i zorganizować dla Ciebie kurs. Jeśli okazałoby się, że nie jesteś jeszcze na wystarczającym poziomie, żeby zacząć przygotowania do egzaminu, zapraszamy najpierw na kurs „Wyższy poziom”, żeby się na takim znaleźć: https://cel-angielski.com/plan-na-wyzszy-poziom/.

Oprócz FCE i CAE, przygotowujemy też do egzaminu IELTS lub PTE. Różnica jest taka, że żeby zdawać IELTS nie trzeba być na jakimś konkretnym poziomie, po prostu wynik egzaminu wskaże ten poziom. Jeśli chodzi o PTE to zasady są takie same, jak przy FCE lub CAE, ale nie ma w tym egzaminie części leksykalno-gramatycznej, jest tylko sprawdzane rozumienie ze słuchu (Listening), czytanie (Reading), pisanie (Writing) i mówienie (Speaking). Jeśli chcesz zdawać jeszcze jakiś inny egzamin, napisz do nas na info@cel-angielski.com, być może będziemy mogli zorganizować dla Ciebie kurs przygotowujący.

CENNIK:

https://cel-angielski.com/cennik/

MASZ PYTANIA? CHĘTNIE ODPOWIEMY! NAPISZ DO NAS NA info@cel-angielski.com