Nowość w CEL! – Konwersacje z native speakers przez Skype!

 

Serdecznie wszystkich zapraszam na ćwiczenie konwersacji w języku angielskim z native speakers!

ZALETY

Dzięki takim zajęciom będziesz ćwiczył mówienie w języku angielskim z kimś, dla kogo język angielski jest językiem ojczystym. To pozwoli ci osłuchać się i przyswoić sobie nowe słowa i zwroty w jego naturalnej formie. Poza tym, mając zajęcia z kimś, kto nie mówi po polsku będziesz zmuszony/a cały czas używać języka angielskiego, co pomoże wyćwiczyć ci odpowiednie procesy myślowe, które poprawią twoją płynność w mówieniu.

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA?

Zajęcia polegają tylko i wyłącznie na konwersacji. W zależności od twojego poziomu języka, elementy zajęć to: rozmowa na podstawie interesującego cię tekstu, rozmowa na wybrany przez ciebie temat,  ćwiczenie dialogów np. w restauracji, czy na lotnisku. Podczas zajęć ćwiczycie tylko płynność językową, nie omawiacie żadnej gramatyki! Feedback z zajęć otrzymujesz od polskiego lektora – twój native przygotowuje raport z waszych zajęć i przesyła go do nas, my analizujemy twoje błędy i wysyłamy ci wskazówki nad czym musisz popracować wraz z odnośnikami do niezbędnych to takiej pracy materiałów.

DLACZEGO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ CEL?

Ponieważ oprócz tego, że mamy już ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, jesteśmy jak na razie  to jedyną szkołą, która oferuje konwersacje z native speakers + feedback polskiego lektora. Dzięki takiemu połączeniu odniesiesz najlepsze efekty w nauce, ponieważ rozwiązuje ono problem z tym, że native speakers nie potrafią tłumaczyć gramatyki oraz nie znają polskich odpowiedników nowych słów i zwrotów. 

ILE KOSZTUJĄ ZAJĘCIA?

Normalnie zajęcia kosztują 80,00 zł za 45 minut konwersacji + feedback i wytyczne polskiego lektora. Jednak jeśli zapiszesz się na zajęcia do końca sierpnia, możesz skorzystać z naszej wyjątkowej promocji i mieć to wszystko w super cenie 65,00 zł! Dlatego nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia  już dziś!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Bardzo prosto! Przejdź do sklepu CEL do kategorii ’LEKCJE ONLINE’ i wykup produkt ’NATIVE + PL LEKTOR – PIERWSZA LEKCJA’. Po zaksięgowaniu płatności skontaktujemy się z tobą  i uzgodnimy wszystkie szczegóły.

Serdecznie zapraszam,

Małgorzata Piecha

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *