DZIECI

skuteczne kursy dla dzieci

 

Na bazie naszego doświadczenia oraz licznych rozmów z rodzicami, stworzyliśmy wyjątkowe na rynku usług językowych kursy dla dzieci:

 

NAZWA KURSU"Smurfs""Show Kids""Active Kids"
WIEK DZIECI4-5 lat5-7 lat7+ (szkoła podstawowa)
OPIS ZAJĘĆDla naszych najmłodszych kursantów przygotowaliśmy kurs "Smurfs", który polega na nauce języka poprzez zabawę. Elementy zajęć to piosenki, wierszyki i zabawy w języku angielskim. Taka forma zajęć jest bardzo ważna u dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką języka ponieważ buduje ona u nich pozytywne nastawienie i chęć do kontynuowania nauki w przyszłości. Poza tym, dzieci osłuchują się z nowym językiem, co pomaga im ćwiczyć rozumienie ze słuchu oraz, co najważniejsze, nieświadomie przyswajają sobie nowe słowa i zwroty.Zajęcia polegają na tym, że dzieci przygotowują się do przedstawień w języku angielskim, które później wystawiają dla swoich rodzin. Elementy zajęć to: piosenki, wierszyki, odgrywanie scen oraz prace plastyczne - dzieci same robią rekwizyty! Całe zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez wykwalifikowane i doświadczone w pracy z dziećmi przesympatyczne panie. Dzięki temu dzieciaki są zachwycone zajęciami bo są one dla nich zabawą i nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że się uczą języka :). Dodatkowym atutem tych zajęć jest to, że dzieci nabywają umiejętności publicznego występowania, co staje się niezbędne w dzisiejszych czasach. Zajęcia "Active Kids" powstały aby spełnić oczekiwania zapracowanych rodziców, którzy chcieliby, aby dzieci część zajęć z lektorem poświęcili na pracę z materiałem szkolnym, a drugą część przerabiali coś dodatkowego. Aby spełnić te wymagania, opracowaliśmy specjalne procedury zajęć oraz wpletliśmy w nie dodatkowo elementy nauki mówienia w języku angielskim, czego tak bardzo brakuje w szkołach państwowych. Efektem naszych działań są nie tylko piątki lub szóstki z angielskiego w szkole, ale również umiejętność podejmowania rozmowy np. w sklepie na wakacjach.
GDZIE I KIEDY?-Zajęcia są organizowane:

a)indywidualnie lub w mini grupach (rodzice zazwyczaj sami zbierają grupy z sąsiadów lub innych dzieci z klasy) z dojazdem lektora do domu,

b)w waszym przedszkolu po uzbieraniu się grupy (minimum 6 dzieci).

-Zajęcia trwają od października do czerwca.

-Dokładny termin odbywania się zajęć ustalany jest we wrześniu.
-Zajęcia organizowane są w przedszkolach lub szkołach w centrum miasta po uzbieraniu się grupy. Np. W roku szkolnym 2016/2017 zajęcia odbywały się w przedszkolu nr 1 w Rybniku.

-Zajęcia trwają od października do czerwca.

-Dokładny termin odbywania się zajęć ustalany jest we wrześniu.
-Zajęcia odbywają się w salce na ulicy Wodzisławskiej w Rybniku lub lektor dojeżdża na zajęcia do domu dzieci.

-Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach, zazwyczaj stworzonych przez samych rodziców :). Dlatego jeśli chciałbyś zapisać dziecko na zajęcia w grupie, popytaj innych rodziców w klasie lub sąsiadów.

-Zajęcia trwają od października do czerwca.

-Dokładny termin odbywania się zajęć ustalany jest we wrześniu.
KOSZT ZAJĘĆa) zajęcia indywidualne – 50,00 zł/45 minut

b) zajęcia w minigrupach – 60,00 zł/45 minut (np. przy grupie 3 osobowej = 20,00 zł od dziecka)

c) zajęcia w przedszkolach – 60,00 zł/miesiąc (zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 30 minut)
80,00 zł/miesiąc (zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut)a) zajęcia indywidualne – 50,00 zł/60 minut (przy jednej osobie na zajęciach); 60,00 zł/60 minut (przy dwóch osobach na zajęciach)

b) zajęcia w minigrupach (3-5 osób)– 80,00 zł/miesiąc (zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut)
ZAPISYAby zapisać dziecko na rok szkolny 2018/2019 kliklnij w ikonę 'ZAPISY' poniżejAby zapisać dziecko na rok szkolny 2018/2019 kliklnij w ikonę 'ZAPISY' poniżejAby zapisać dziecko na rok szkolny 2018/2019 kliklnij w ikonę 'ZAPISY' poniżej