NAUKA PRZEZ SKYPE

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM NA NAUKĘ PRZEZ SKYPE!

NAUKA PRZEZ SKYPE TO:

  1. WYGODNA NAUKA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU,
  2. NAUKA INDYWIDUALNA DOSTOSOWANA  DO TWOICH POTRZEB,
  3. NAUKA DLA OSÓB, KTÓRE DUŻO PODRÓŻUJĄ – KOMPUTER LUB TELEFON MASZ ZAWSZE PRZY SOBIE!

PRZEZ SKYPE MOŻESZ SIĘ UCZYĆ:

1. Z POLSKIM LEKTOREM,

Znając realia polskich szkół, polski lektor języka angielskiego najlepiej pomoże ci przygotować się do egzaminów, takich jak matura. Poza tym, polskie lektor, sam kiedyś się uczył angielskiego i wie, jak wytłumaczyć ci gramatykę.

2. NATIVE SPEAKEREM,

Dzięki takim zajęciom będziesz ćwiczył mówienie w języku angielskim z kimś, dla kogo język angielski jest językiem ojczystym. To pozwoli ci osłuchać się i przyswoić sobie nowe słowa i zwroty w jego naturalnej formie. Poza tym, mając zajęcia z kimś, kto nie mówi po polsku będziesz zmuszony/a cały czas używać języka angielskiego, co pomoże wyćwiczyć ci odpowiednie procesy myślowe, które poprawią twoją płynność w mówieniu.

3. LUB ZARÓWNO Z POLSKIM LEKTOREM, JAK I NATIVE SPEAKEREM. jAK TO?

W naszym centrum proponujemy również zajęcia, które są połączeniem nauki z polskim lektorem i native speakerem. Zajęcia polegają na konwersacji z native speakerem, np. jedna godzina w tygodniu. W zależności od twojego poziomu języka, elementy zajęć to: rozmowa na podstawie interesującego cię tekstu, rozmowa na wybrany przez ciebie temat,  ćwiczenie dialogów np. w restauracji, czy na lotnisku. Podczas zajęć ćwiczycie tylko płynność językową, nie omawiacie żadnej gramatyki! W razie potrzeby native może ćwiczyć z tobą pisanie w języku angielskim. Gramatykę i pozostałe umiejętności językowe przerabiasz z polskim lektorem podczas drugiej godziny w tygodniu. Dodatkowo twój native i polski lektor współpracują ze sobą –  twój native przesyła raport z waszej lekcji twojemu polskiemu lektorowi, który dzięki temu wie nad czym ma z tobą popracować.

 

ILE KOSZTUJĄ ZAJĘCIA?

1. PL Lektor – 65,00 zł za 60 minut lub 85,00 zł za 90 minut.

2. Native – 80,00 zł za 60 minut lub 100,00 zł za 90 minut.

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Możesz się zapisać na 3 sposoby:

  1. Napisz do mnie na info@cel-angielski.com i zostaw swój numer telefonu – oddzwonię i ustalimy wszystkie szczegóły.
  2. Przejdź do sklepu CEL do kategorii ’LEKCJE ONLINE’ i wykup lekcje, jakie cię interesują. Możesz wykupić więcej niż jedną lekcję. Po zaksięgowaniu płatności, skontaktujemy się z Tobą – ustalimy wszystkie szczegóły  i umówimy się na zajęcia.

Serdecznie zapraszam,

Małgorzata Piecha