CEL dzieciaki (4-7 lat)

CEL DZIECIAKI

Dla kogo?

Serdecznie zapraszam dzieci w wieku 4-7 lat na nasze zajęcia online przygotowane specjalnie dla nich. Zdajemy sobie sprawę, że czas kwarantanny jest stresującym okresem dla nas wszystkich. Pamiętajmy jednak o tym, że nasze dzieci ciągle się rozwijają, a warunki, w jakich się znalazły są dla tego rozwoju niekorzystne. Dzieci nie mają kontaktu z rówieśnikami, mają ograniczony kontakt z przyrodą oraz dużo mniej ruchu. Dlatego przygotowałam dla nich na ten czas specjalne zajęcia z języka angielskiego, gdzie dużo się ruszamy i wygłupiamy, przy okazji mówiąc po angielsku. Celem zajęć jest przede wszystkim rozładowanie u dzieci stresu, z jakim muszą się obecnie zmagać i nauka mówienia poprzez zabawę.

Kiedy i jak długo?

Zajęcia trwają 40 minut i odbywają się w poniedziałki o godzinie 16:30 – 17:10.

Co robimy na zajęciach?

Uczymy się mówić poprzez zabawę – odgrywamy scenki, śpiewamy, rymujemy, rysujemy, bawimy się klockami i dużo się ruszamy.

Jak wziąć udział w zajęciach?

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy tylko kupić bilet i obserwować skrzynkę mailową, na którą wyślemy ci zaproszenie na zajęcia. Po kliknięciu w link z zaproszenia, znajdziesz się w naszej wirtualnej klasie :).

Ile kosztuje bilet i jak go kupić?

Bilet na jedne zajęcia kosztuje 10 zł.  Bilety są dostępne w naszym sklepie internetowym. Kliknij poniżej, aby przejść do sklepu i zakupić bilet.